Kto sme?

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na území EÚ a krajín bývalého ZSSR. Na území EÚ pôsobíme prostredníctvom našej slovenskej firmy POJNT Slovensko s.r.o., na území krajín bývalého ZSSR pôsobíme prostredníctvom našej ukrajinskej firmy OOP POINT Ukrajina. Naším hlavným zameraním je import a export tovarov.

Čo predávame a doručenie

Na tomto webe si môžete kúpiť za bezkonkurenčné ceny produkty z našej ukrajinskej továrne na krásnu dekoratívnu keramiku a to podlahové vázy, stolové vázy, poháre, krígle a rôzne iné tovary. Doručenie zakúpeného tovaru zabezpečujeme prostredníctvom našej siete obchodov po celom Slovensku. Zoznam si môžete pozrieť v sekcii "Naše obchody", ktorá je umiestnená v spodnej časti webu v stĺpci "Informácie".

Ako u nás nakupovať

Je to veľmi jednoduché. Vyberte a objednajte si tovar, následne Vás budú kontaktovať v najbližší pracovný deň pracovníci našej klientskej podpory, dohodnete si miesto a termín odberu Vašej novej a krásnej kermiky. Pre prípad urgentnej objednávky neváhajte kontaktovať našu klientskú podporu na telefónnom čísle +421 904 468 286 alebo na eMaili predaj@vazavazy.sk ktorá Vám je k dispozícii PO - PI od 9:00 do 18:00 hod.